Uwaga


Wszystkie zdjęcia na blogu anetasosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

piątek, 30 stycznia 2015

Najciężej jest ruszyć.
Nie tak miało być.
Ja wiem...

_________________________

"(...) bo najciężej jest ruszyć. Nie dojść, ale ruszyć. Dać ten pierwszy krok. Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca. To serce najpierw rusza, a dopiero nogi za nim zaczynają iść. A na to nie tylko trzeba siły, ale i przeznaczenia, żeby przemóc serce i powiedzieć, to ruszam."
Wiesław Myśliwski, Widnokrąg

4 komentarze:

 1. Dokładnie najciezej jest ruszyc, kazdy chyba zna to uczucie. Glowa do gory co sie odwlecze to nie uciecze:) byle do wiosny bo przy metrze sniegu to nie chce sie z domu wychodzic- a jak jest u Ciebie ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas to różnie z tym śniegiem... :) Ale byle do wiosny :))

   Usuń
 2. Anetka ... ale i serce pewnego dnia drgnie ,a za nim ruszą nogi... serce nada rytm, rytm ,którego nie zatrzymasz, a wtedy twarz rozpromienieje, a świat będzie miał miliony barw... zobaczysz.... wszystko ma swój czas... poczekaj na ten moment na to Bicie Twojego Serca!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń