Uwaga


Wszystkie zdjęcia na blogu anetasosnicka.blogspot.com są moją własnością i podlegają ochronie, zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994) Zabrania się kopiowania, przetwarzania i rozpowszechniania zdjęć bez wiedzy oraz pisemnej zgody autorki.

niedziela, 8 lutego 2015

do niczego."Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic."
Erich Maria Remarque "Trzej towarzysze"

9 komentarzy:

 1. Przyzwyczajenie to zadziwiająca rzecz. Wystarczy, żeby zabrakło jednego elementu, i człowiek się czuje, jakby kawałek świata go porzucił.

  boskie oczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaale piękny cytat! Dziękuję, zapisuję w ulubionych <3

   Usuń
 2. Jedyne w życiu co mozna zatrzymać i nie zabierze nam nikt to wspomnienia, nawet jeśli chwile te nie powrócą nigdy wspomnienia pozostają na zawsze, dlatego żyj tak by miec ich jak najwięcej, dbaj o nie i pielegnuj bo warto w chwilach samotności powracać do chwil szczęśliwosci ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko wspominając coś miłego, to czasem przychodzi jednak rowniez smutek, że coś było a nie wróci...
   Nic dwa razy się nie zdarzy. .... (...)

   I jakoś trzeba iść do przodu, zamiast grzebać w pamięci :)

   Usuń
 3. Cudowny cytat. Wspaniała dziewczynka, wspaniały kadr.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Iść ciągle iść, tak bez końca... aż, po horyzontu kres "... jasne!!! zawsze głowa do góry klata do przodu i będzie dobrze, nie chodzi mi o rozpamiętywanie i rozczulanie nad tym co było i nie wróci, to ma być to wspomnienie jeden kadr który, powoduje szarpnięcie kącika ust do góry i dalej na przód. ..;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ktoś tu spać niemoże. ... ;-)

  OdpowiedzUsuń